• Uwaga klasy 4 i 8

• Prosimy nie odkupywać podręczników do religii!

Są nowe: do klasy 4 - "Odkrywam życie z Jezusem", do klasy 8 - "Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość". Będzie możliwość zamówienia podręcznika na każdy poziom.

• Lekki tornister

• Tornister stanowi nieodzowny atrybut każdego ucznia. Jego waga, odpowiednie dopasowanie oraz właściwe użytkowanie odgrywają ogromną rolę w utrzymaniu prawidłowej postawy oraz zapobieganiu skrzywienia kręgosłupa.

W związku z powyższym wraz z WSSE w Katowicach,zapraszamy o włączenie się do działań profilaktycznych.

• Rozpoczęcie zajęć w szkole i przedszkolu.

• Rozpoczęcie zajęć w Przedszkolu w Szczerbicach nastąpi 1 września 2023r.

Przedszkole jest czynne od godziny 7.00 do 16.00.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 odbędzie się 4 września 2023r. o godz. 9.00 na sali gimnastycznej.

Uczniowie! Zabierzcie ze sobą torbę na podręczniki i ćwiczenia.

• Spotkania organizacyjne

• Dnia 30 sierpnia 2023r. odbędą się spotkania Rodziców dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas I związane z organizacją nowego roku szkolnego 2023/24 .

Godzina 17.00, sala gimnastyczna - rodzice dzieci przedszkolnych.

Godzina 18.00, sala nr 1 (parter szkoły) - rodzice uczniów klas I.

Serdecznie zapraszam,

Edyta Knapik