• Kolejny sportowy sukces!

• Nasi chłopcy po raz kolejny pokazali, że są w świetnej formie. Zwyciężyli zawody powiatowe i tym samym zakwalifikowali się do etapu rejonowego. Gratulacje!

Skład: Szymon Gembalczyk, Angelo Żydek, Nataniel Żydek, Kacper Gawron, Wojciech Papierok, Robert Pańczyk, Radosław Krótki, Wiktor Konieczny, Kacper Raszczyk, Nathaniel Pasieka, Krzysztof Duży, Fabian Nosiadek, Hubert Sobiech, Artur Szweda, Kamil Dziuba.

• Laureaci konkursu plastycznego - "Polsko! Kocham Cię za..."

• Niezmiernie nam miło poinformować, że laureatami 1. miejsca w Szkolnym Konkursie Plastycznym POLSKO! KOCHAM CIĘ ZA..., zorganizowanego w ramach obchodów 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, zostali ex aequo:

Maja Psota z klasy 2b, Damian Kostka z klasy 3b, Karolina Pilar z klasy 2a, Honorata i Helena Modzelewskie z klasy 2a oraz Dawid Drechsler z klasy 3b.
                                                                                                                              GRATULUJEMY!!!